SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
POWER FORCE
Çmimi :
€10.00
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '14
ID e produktit :
30515
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- POWER FORCE

Në mënyrë natyrore rifreskon mendjen, trupin dhe shpirtin! Taurinë e kombinuar me kafeinë! Ky suplement ushqyes rritë metabolizmin e yndyrave dhe rifreskon mendjen dhe trupin. Efekti antioksidues përmirëson aftësitë e koncentrimit. Substancat aktive rrisin aktivitetin mendorë dhe shmangin përgjumësinë. Rekomandohet për dietë, ushtrime dhe për të shmangur tendosjen mendore. Është treguar i suksesshëm në rritjen e aftësive në shumë aktivitet sportive. Rritë dukshëm energjinë! Ndihmon në rikthimin e vigjilencës dhe syçeltësis dhe në rast

Për më shumë:
proteinat.net/shop/product_info.php?cPath=33_51&products_id=193 
Informata rreth publikuesit
Proteinat
Prishtinë
044 600 245
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »