SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ISO WHEY ZERO 908G
Çmimi :
€37.00
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '14
ID e produktit :
30518
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- ISO WHEY ZERO 908G

ISO Whey Zero është bërë nga izolati më i pastër i mundshëm "cross-flow" i mikrofiltruar nga proteina e hirrës (WPI). Vlerat e larta ekstreme biologjike dhe shkalla e larte e absorbimit të proteinave e bëjnë Iso whey Zero-n absolutisht të veçantë në treg. Është e përkryer për atletët që kanë për qëllim shtimin e masës së pastër muskulore. ISO whey Zero vërtetë përmabanë ZERO yndyra të ngopura dhe ZERO sheqer. Nuk përmaban ushqyes të padobishëm që mund të ruhen nga trupi si yndyrë. Vetëm 22g proteina të pastra për ndërtim muskulor për servim. Sasi të lartë të AADZ-ve, Glutaminës,AAE-ve. I prodhuar nga burimet e proteinave të zgjedhura me kujdes, aminoprofili i ISO Whey Zero është i përkryer për rritje të vërtetë muskulore. I lartë në AADZ dhe AAE (aminoacide esenciale) si dhe L-Glutaminë, aminoacidin më të rëndësishëm për ndërtim muskulor.

Për më shumë:
proteinat.net/shop/product_info.php?cPath=33_53&products_id=197 
Informata rreth publikuesit
Proteinat
Prishtinë
044 600 245
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »