SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
NITRO PURE GOLD 2.2KG
Çmimi :
€70.00
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '14
ID e produktit :
30521
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- NITRO PURE GOLD 2.2KG

Nitro Gold përmban 79% proteina dhe sasi të ulët të karbohidrateve dhe yndyrës. Kjo proteinë me absorbim të shpejtë nga hirra ka një profil të shkëlqyer të aminoacideve për ndërtim muskulor. Rekomandimi: Ne ua rekomandojmë këtë produkt të gjithë sportistëve që dëshirojnë të rrisin masën muskulore. U rekomandohet edhe atyre sportistëve që dëshirojnë të rrisin vetëm masën e pastër muskulore.

Për më shumë:
proteinat.net/shop/product_info.php?cPath=33_53&products_id=200 
Informata rreth publikuesit
Proteinat
Prishtinë
044 600 245
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »