SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VITABOLIC
Çmimi :
€7.00
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '14
ID e produktit :
30530
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- VITABOLIC

Kompleks Multivitamin dhe Mineral Me ekstra dozim të Vitaminave! Ky kompleks i pabesueshëm ofron një spektër me potencial të lartë të të gjitha vitaminave dhe mineraleve si dhe shumë ushqyesve tjerë. Është i domosdoshëm për sportistët që dëshirojnë t’i mbajnë performancat për një periudhë të gjatë. Ua rekomandojmë të gjithëve! Sot është vështirë të arrihet niveli ndryshueshëm dhe i duhur i ushqimit, duhet t’ia sigurojmë organizmit të gjitha substancat aktive të domosdoshme për jetë të shëndetshme, andaj ushqimi i balancuar quhet VITABOLIC. Përbërësit tjerë: Terra alba, stearat magnezi, acid stearik.

Për më shumë:
proteinat.net/shop/product_info.php?cPath=33_56&products_id=226 
Informata rreth publikuesit
Proteinat
Prishtinë
044 600 245
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »