SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TRYPTOPHAN
Çmimi :
Price
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '14
ID e produktit :
30542
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- TRYPTOPHAN

L-triptofanit është një acid amino esencial që ofrohet nga përbërsit e përziera prej proteinave dietike si dhe nga burime të ndryshme. L-triptofanit mund gjithashtu të konsumohet si shtesë.

Për më shumë:
proteinat.net/shop/product_info.php?cPath=32_64&products_id=267 
Informata rreth publikuesit
Proteinat
Prishtinë
044 600 245
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »