SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vaji i hithres
Çmimi :
€7.00
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '15
ID e produktit :
30566
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Hithra përmban vitaminat A, B dhe C, hekur, magnez dhe kalcium.
Perdoret si maske natyrale per te pasur floke te forte, gjithe shkelqim, parandalon majat e diegura, thinjat dhe renien e flokeve.

Aplikimi: Masazhoni lekuren e kokes dhe floket per 5 min dhe lerini ashtu per 20 min, pastaj procedoni me larjen normalisht. Nuk ka nevoje te perdorni balsam se floket tuaj do krihen lehtesisht. Mjafton 1 here ne jave per personat qe kane probleme me renien e flokeve.

Per floke kacurel ju mund ta perdorni kete perberje dhe si vaj normal per floket, duke lyer shume pak majat e flokeve momentin e tharjes perfundimtare me difuzor. Do ju japi shkelqim dhe do t’ju ruaj floket te mos i digjen majat.
Informata rreth publikuesit
BioNatural Shop
Prishtinë
049227220
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »