SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vaji nga farat e kungullit
Çmimi :
€9.00
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '15
ID e produktit :
30567
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Farat e kungullit janë burim i pasur me magnez, kalcium, kalium, hekur, zink dhe vitaminë K. Zbuloni përparësitë shëndetësore të farave të kungullit dhe konsumoni ato për shëndetin tuaj.

Zbusin simptomat e menopauzës
Mundin kancerin
Ruajnë shëndetin e prostatës
Lehtesojne artritin
Ndihmojne per humbje te peshes
Mbrojne nga diabeti
Reduktojne kolesterolin
Informata rreth publikuesit
BioNatural Shop
Prishtinë
049227220
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »