SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Snowboard Burton Supermodel 51
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
23 Gusht '14
ID e produktit :
30676
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
E shesh snowboardin "burton supermodel 51", i perdorun por i ruajtun. Snwoboardi eshte i gjate 1.51 m dhe vjen me lidhset dhe cizme nr. 43-44. Eshte i mire per fillestar dhe intermediate, i pershtatshem per freestyle (jumping, buttering etj.) dhe terrene te ndryshme (powder...). E kam perdor 2 sezona. Fotot jane originale. Nese doni me pa video t'shkurt, ja linku:
www.youtube.com/watch?v=cGLu3vm2dvU 

Mundeni me thirr n'tel mbas ores 5 masdite:
049 607012 ose 044 882533
Informata rreth publikuesit
Ilir
Prishtinë
33, Ali Kelmendi, Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »