SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dyer per garazha dhe dyer automatike
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '13
ID e produktit :
3087
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Modelet me kualitetin më të mirë të dyerve për garazha të prodhuesit NORMSTAHL GARAGENTORE GERMANY.
Ne ofrojm edhe shume produkte dhe paisje automatike për objektin tuaj si:
- Dyer me senzor
- Dyer industriale
- Motor per dyer rreshqitese
- Motor per dyer te oborrit
- Bariera per parking
- Paisje per depo, ngarkim - shkarkim te mallrave,etj.
Informata rreth publikuesit
GLOBBUS
Prishtinë
044 888 475
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »