SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
DYER GARAZHE - DYER AUTOMATIKE '' EURODOOR ,,
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Prill '15
ID e produktit :
31033
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Eurodoor Company eshte e para ne Kosove dhe e vetmja per kah cilesia e larte e produkteve te cilat i ofron ne tregun ton dhe me gjer.
Euro Door qe nga viti 2000 e themeluar ne Prishtine, tanime ka arritur te perhapet ne tere Kosoven dhe me gjere, ne Shqiperi me seli ne Tirane dhe ne Maqedoni me seli ne Shkup.
EuroDoor i ofron klienteve te saje nje llojllojshmeri te produkteve ku ata mund te bazohen dhe orientohen ne ate qe ju pelqen dhe ju konvenon me se shumti.
EuroDoor furnizohet nga fabrikat me relegjioze dhe me te njohura ne Europe, si : " KINGSPAN "(Made in Belgium) . " SI-COM "componenti (Made in Italy) . " HORMANN "(Made in Germany)
.
EuroDoor ofron keto sherbime :
-DYER GARAZHE, AUTOMATIKE - 10 VITE GARANCION!!!
- DYER AUTOMATIKE ME SENZOR PER LOKALE OSE OBJEKTE AFARISTE - 3 VITE GARANCION !!!
- MOTORRA RRESHQITES DHE KRAHOR PER DYER TE OBORRIT ME TELEDIRIGJUES. - 3 VITE GARANCION !!!
- RAMPA AUTOMATIKE , BLLOKUES PARKINGU , BARRIERA NENTOKSORE DHE MBITOKSORE AUTOMATIKE, - 3 VITE GARANCION !!!

KONTAKTI : +377 44777140
: +377 45222571
: +386 49888513
MUND TE TELEFONONI EDHE NE VIBER. +37744777140
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »