SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peshqi guppy. ksifo
Çmimi :
€1.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '14
ID e produktit :
31123
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes peshqi per akuarium te llojit guppy dhe ksifo .Peshqit jane me shume ngjyra te bukura dhe te shendosh .
Bejm edhe nderrim me ndonje bime te akuariumit.

Per ma shume ;
www.youtube.com/watch?v=uP37h_vnRDo 
Informata rreth publikuesit
Behar
Prishtinë
044690769
vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »