SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Plloqa për Shporet automatike si dhe Aparat per bluarjen e Kafes
Çmimi :
€1,170.00
Kategoria :
Postuar :
23 Shkurt '14
ID e produktit :
31173
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Plloqa automatike për Shporet si në foto e ardhur nga Zvicrra e paperdorur 170 euro.

Aparat per bluarje te kafes 980 euro.

Kontakt:

+377 44 703 980
+377 44 771 260
Informata rreth publikuesit
Ajeti
Gjilan
044703980
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »