SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung Galaxy Note 10.1 GT-N8000
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
7 Tetor '15
ID e produktit :
31510
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Per specifikat e tabletit mund te shihni linkun e meposhtem.
www.gsmarena.com/samsung_galaxy_note_10_1_n8000-4573.php 

Cmimi eshte 365.
Gjendje softverike dhe hardverike perfekte.
Ne cmim perfshihen edhe canta me vlere prej 25 euro dhe coveri me vlere 15 euro.
Informata rreth publikuesit
Gentrit
Ferizaj
044 162 159
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »