SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Çokollata Leonidas
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Mars '14
ID e produktit :
31665
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leonidas eshte cokollata me e shitur ne bote, e njohur per kualitetin e saj te larte, dhe llojllojshmerine e cokollatave qe ofron, tani edhe ne prishtine mund te bleni keto produkte te mrekullueshme dhe te embelsoni me te dashurit tuaj!
Informata rreth publikuesit
Leonidas Chocolates
Prishtinë
044 161 555
Kosovo [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »