SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iphone 4 I ZI
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
4 Mars '14
ID e produktit :
31670
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes iphone 4 zi ne gjendje te rregullt
i ruajtur dhe eshte full unlock
ka foliat mat
Informata rreth publikuesit
Denis
Ferizaj
+37745522664
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »