SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tenda
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
ID e produktit :
3179
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tenda te te gjitha madhesive dhe te gjitha dimensioneve per 100, 200, 300, 400 dhe 500 persona. Me dekorim te ndryshme brenda.
Informata rreth publikuesit
Kulla Electronics
Mitrovicë
043 307307
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »