SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peshore Elektronike per Markete
Kategoria :
Postuar :
2 Mars '16
ID e produktit :
31820
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bejm Shitjen e peshoreve si dhe Servisim e tyre

Peshore Elektronike per markete me kapacitet 6 kg 15 kg 30 kg
Mund te mermorojn deri 250 artikuj
Punojn ne temperature -10°C ~ +40°C
Bateri deri ne 40h
Shkalla e saktesis III
Peshoret jan te Certefikar me stantard nga OIML dhe Certifikohen ne MTI Depertamenti i Metrologjise.
Informata rreth publikuesit
Peshore Elektronike IS.KAM Company
Fushë Kosovë
044-215-740
F.Kosove [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »