SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes tavolin kompjuteri
Çmimi :
€18.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '14
ID e produktit :
31886
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tavolina eshte ne gjendje te rregult , eshte e larte 81cm e gjere 55cm dhe e gjate 99.5cm
Informata rreth publikuesit
Beson
Prishtinë
049418743
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »