SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES URGJENT 2 KOMPJUTER 3.3Ghz 4 GB RAM INTEL CORE I3 ....
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
11 Mars '14
ID e produktit :
32020
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes 2 kompjuter me te gjitha paisjet .
Performancat e kompjutereve jane:

ASUS
RAM: 4GB RAM
CPU : 3.3 Ghz INTEL CORE i3 processor
HDD : 300 GB
KARTEL GRAFIKE : ATI 1.6GB
Monitori : ASUS 17 Inch
Tastatur + Mouse : Të thjeshta


PC-jat jon te perdorura 50-100 or d.m.th jon si mu kon tri nuk kan asni pjes tndrrume as kurgjo qysh i kom ble qashtu jon dhe i kan performancat e njejta

Qmimi për 1 Pc është : 250 Euro

Qmimi për 2 bashkë : 500 Euro

Pres blerës serioz dhe të interesuarit kontaktoni përmes emal-it ose numrit të telefonit
Informata rreth publikuesit
vigan
Prishtinë
045671730
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »