SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Llaptop Lenovo
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
8 Tetor '14
ID e produktit :
32061
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet llaptopi i firmes Lenovo, me procesore intel duar core, 3giga rami, eshte i perdorur por punone super, i formatizuar dhe permban Windows 7, bateria nuk eshte shume funksionale.
Informata rreth publikuesit
sirah
Mitrovicë
0037745429940
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »