SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TRAKTOR DEUTZ FAHR AGROFARM 430 DT E3 80KW 109KF
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Prill '16
ID e produktit :
32102
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Perfaqesues ekskluziv per Kosove''HAXHIJAHA'' RAHOVEC
SDF GROUP

Motori 4 cilindërsh Turbo Intercoolersistemi injection EURO III. Me kapacitet 4038 cc. Fikja e motorit me qelës.
Fuqia max. rrotulluese në 2100 rpm (2000/25/CE): 109KF/80KW. Kapaciteti i rezervoarit 160 litra.
Friksioni hidrostatik multi disk me transmision me vaj. Friksioni i kardanit elektrohidraulik multi disk me vaj.
Operimi elektrohidraulik multi disk i frenave në 4 rrota. Blokada el.hidraulike e diferencialit të përparmë dhe të pasmë
Operimi me 4WD mekanik. Timoni hidrostatik me pompën e pavarur dhe cilindra dopio. Këndi i timonit 55 °.
Kapaciteti ngrehës 5300 kg. Manovelat e pasme.
Paisjet standarde të traktorit

Rripi i sigurimit
Tabela digjitale, orë punuese, shpejtësia, PTO, distanca e mbuluar
8'' filtri i ajrit me qitësin e mbeturinave
Pa pajisje për manovelat / hidraulikun e përparmë
Lidhja në manovelë automatike për ulje dhe ngritje në tre pika
Shufra mekanike e djathtë me stabilizatorin
Pa frena për rimorkio
Kardani i pasëm PTO 540-1000 rpm
Gomat 420/70R24 të përparme, 480/70R34 të pasme
Drejtues elektronik i motorit
CD pllakat në anglishte
Pllakat paralajmëruese
Dritat e përparme për trafikun në anën e djathtë
Kutia shtesë për vegla
Tërheqëse e përparme
Tërheqëse e pasme kat.C me rregullim të shpejt
Pasqyrat anësore teleskopike
Kontrolli i pasëm mekanik i ngritësve - manovelave
Transmisioni 40km/h
Pompa hidraulike me kapacitet 56 l/min
Ngritësi i pasëm mekanik
2 ventila për hidraulik të pasëm
PTO me boshtin e ndashëm
Frenat plotësisht të pavarura hidrostatike në 4 rrota të lyera në vaj me ventila të ndara
Syza standarde
doracaku anglisht
Brendi i gomave i përzgjedhur nga Fabrika
Bateria 12V/100AH - 650A
Baltëmbrojtëse shtesë
Pa kornizën e peshoreve të përparme
Stabilizatori teleskopik

PAJISJE OPCIONALE
....
Informata rreth publikuesit
HAXHIJAHA
Rahovec
044604843
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »