SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Traktor (MOTOKULTIVATOR)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Prill '16
ID e produktit :
32111
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Motor LDA 450 DMB
Fuqia motorit: KW 7,3
Diesel me 4 takte, ftohja me ajër, 3000 RT/min
Ndërruesi i shpejtësive:6 shpejtësi.
Shtysa ndihmëse:Boshti i shtysës së epërme me 3 shpejtësi 3000/1402/683 R.T/min, boshti i shtysës së poshtme
të kardanit me dy shpejtësi 892/542 R.T/min të gjitha të sinkronizuara.
Diferenciali:Sistemi special i blokadës (patent) me mundësi të përdorimit në çdo pozitë.
Frena :E pavarur mekanike.
Rrota:Pneumatike 6.50/80*12
Doreza për drejtim:Kthyese me 9 pozicione vertikale dhe horizontale në 180
Mekanizmi i sigurimit:Motor-stop në momentin e humbjes së kontrollit në doreza për drejtim, motori
fiket, ndalon aktivizimin e rrotofrezës gjatë vozitjes mbrapa.
Pesha:Motokultivatori i përgaditur për punë me rotofrezë është 245 kg.
Made in Croatia.
Informata rreth publikuesit
HAXHIJAHA
Rahovec
044604843
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »