SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung corby 2
Çmimi :
€30.00
Kategoria :
Postuar :
22 Mars '14
ID e produktit :
32113
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet samsung corby 2 me ngjyre te pembe plus dy fytyra ekstra gratis me ngjyre te zeze dhe te verdhe. Eshte i ruajtur mire.
Celulari posedon keto:
WiFi,facebook,twitter,youtube,msn,facebookchat,bluetooth,camera,etj.
Vjen me : adapter. Cmimi 30 €
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
SamsungGalaxy
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »