SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Traktor (motokultivator dizell)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Prill '16
ID e produktit :
32114
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Motokultivatora dizel per kultivimin e dheut

3 Shpejtesi Para dhe 1 prapra
me 4.00-8 goma dhe 170F DIESEL ENGINE
me disqe anesore +Rrota.
Informata rreth publikuesit
HAXHIJAHA
Rahovec
044604843
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »