SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KURSE PËR KOMPJUTERË -OFERTA PËR MUAJIN TETOR
Kategoria :
Postuar :
20 Shkurt
ID e produktit :
3212
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- 16 vite eksperiencë me kurse
- 27 libra të botuara dhe ribotuara
- kurset eksluzivisht praktike
- mësimdhënës profesional
- kandidati paiset me Certifikatë

prof. Ekrem Dragusha
Tel: 044/213-937
e-mail: shkollainformatika@gmail.com
www.shkollainformatika.com 
Informata rreth publikuesit
Shkolla Informatika
Prishtinë
044 213937
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »