SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AIKIDO KLUBI KENKAI DOJO
Kategoria :
Postuar :
21 Maj '14
ID e produktit :
32123
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kenkai Dojo, eshte klubi i pare dhe i licensuar i arteve marciale Aikido, ne Kosove e themeluar me 1 Tetor 2012.
Eshte klubi i vetem, i Aikido-se tradicionale AIKIKAI.
Per me teper mund te na vizitoni ne web faqen:

www.kenkaidojo-ks.org 
Informata rreth publikuesit
Kenkai
Prishtinë
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »