SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Hard Disk Sata 2.5 inch 500GB Toshiba
Çmimi :
€140.00
Kategoria :
Postuar :
12 Mars '14
ID e produktit :
32124
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shesh Hard Disk 500 GB sata per llaptop , eshte i ruajtur dhe i posa ardhur nga zvicrra , per me shum informata me kontaktoni ne numrin : 049 848 521
Informata rreth publikuesit
IsUf
Suharekë
Suharekë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »