SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kurs per servisimin e kompjutereve
Kategoria :
Postuar :
20 Shkurt
ID e produktit :
3214
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
prof Ekrem Dragusha, tel: 044/213-937

- përvojë 16 vjeqare
- 27 libra të botuara dhe ribotuara
- mësimdhënsit profesional
- kursi eksluzivisht praktikë
- rezervimi i obliguar

prof. Ekrem Dragusha
Tel: 044/213-937
e-mail: shkollainformatika@gmail.com
www.shkollainformatika.com 
Informata rreth publikuesit
Shkolla Informatika
Prishtinë
044 213937
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »