SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TRAKTOR TAFE 42 DI ME DHE PA KABINE 35.05KW 47 KF.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Prill '16
ID e produktit :
32180
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tel: 0038129277215 Mob:0037745730073Karakterestika Teknike ,
Motori Simpson S-325 dizel me injektim të drejtëpërdrejt
Numri i cilindrave:3 copa
Fuqia e motorit 43 kf (32.10kw) pranë 2000rr/min.
Fuqia në levën e koneksionit 35.05KW (47 KF.)pranë 2000 rr/min.
Ftohja me ujë nën trysni
Frenat cilindrike. Komanda mekanike.
Marshi i shpejtësisë: 8 përpara dhe 2 mbrapa
Pesha e traktorit:1830 kg
Sistemi hidraulik funksionet:kontrolli i tërheqjes, kontrolli i pozitës,varje në 3 pika - kategoria I
Timoni mekanik
Instalimi elektrik:Akumulator 12V 85Ah, 28amp,ndezja me çelës që ka ndërprerës të sigurt.
Boshti i përparmë i lëvizshëm.
Gomat: përpara 600-16/8 dhe mbrapa 12.4-28/12
Kabina standarde me 2 dyer
Informata rreth publikuesit
HAXHIJAHA
Rahovec
044604843
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »