SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TRAKTOR SAME IRON 115 DCR
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Prill '16
ID e produktit :
32181
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Motori 6 cilindërsh Turbo Intercooler DEUTZ sistemi injection EURO III. 8 ventila hyrëse dhe dalëse. Kapacit.6057 cc
Fuqia max. rrotulluese në 2300 rpm (2000/25/CE): 127KF/93KW deri në max. 130KF/95KW 100% nafta biodizel.
Filtri i thatë i ajrit power core me qitësin e ndytësisë. Ndalja e motorit me çelës. Kapaciteti i rezervarit 180 litra. Friksioni
elektrohidraulik multi disk me transmision me vaj. Operimi elektrohidraulik multi disk i frenave në 4 rrota. Timoni
hidrostatik me pompë të pavarur. Shtiza e pjerrët e timonit me mundësi rregullimi. Këndi i timonit 52 shkallë. Mbrojtësetë pasme kundër baltës. Ngritje elektronike. Shfaqja / tabela infocentrale III digjitale. Rregullimi motorit elektronik (EMC)
Friksioni i kardanit elektrohidraulik multi disk me vaj. Kontrollimi Elektrohidraulik i operimit me 4WD, bllokada ediferencialit të pasëm.
Ulëse EUROFIT mekanike, me rregullimin sipas peshës, mbështetëse të kokës dhe gjatësisë
Rripi i sigurimit
Pasqyrat e kabinës + 4 dritat punuese
Kabina pa kapanxhë të tavanit
Auspuhu me tubin në shtyllën e kabinës
Marrshi i shpejtësisë dhe ndihmës i marrshit të shpejtësisë
Pa manovela të përparme
Shufra mekanike e majtë
Tre valvula me bashkim të shpejtë: dy bobina valvulash me levën e kryqëzuar
Informata rreth publikuesit
HAXHIJAHA
Rahovec
044604843
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »