SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TRAKTOR AGROTRON K 420 E3
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Prill '16
ID e produktit :
32182
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Perfaqesues ekskluziv per Kosove''HAXHIJAHA'' RAHOVEC
SDF GROUP
Tel: 0038129277305
Mob: 0037745730073
Motori 4 cilindërsh Turbo Intercooler DEUTZ sistemi injection EURO III. 8 ventila hyrëse dhe dalëse. Kapacit.4038 cc
Fuqia max. rrotulluese në 2300 rpm (2000/25/CE): 112KF/82KW. 100% nafta biodizel.
Filtri i thatë i ajrit power core me qitësin e ndytësisë. Ndalja e motorit me çelës. Kapaciteti i rezervarit 180 litra. Friksioni
elektrohidraulik multi disk me transmision me vaj. Operimi elektrohidraulik multi disk i kardanit. Timoni
hidrostatik me pompë të pavarur. Shtiza e pjerrët e timonit me mundësi rregullimi. Këndi i timonit 52 shkallë. Mbrojtëse
të pasme kundër baltës. Ngritje elektronike. Tabela infocentrale III digjitale. Rregullimi motorit elektronik (EMC)
Friksioni i kardanit elektrohidraulik multi disk me vaj. Kontrollimi Elektrohidraulik i operimit me 4WD, bllokada e
diferencialit të pasëm.
Informata rreth publikuesit
HAXHIJAHA
Rahovec
044604843
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »