SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MacBookPro 13
Çmimi :
€420.00
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '14
ID e produktit :
32206
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MacBook Pro 13" 2.53 GHZ Intel Core 2 Duo 4 GB rm 1067 DDR3 250 GB Ne gjendje shume te rujtur , mbushesi i bateris duhet te rregulluhet ose te ndrrohet dhe per at arsye qmimi eshte me te lire dhe i fundit 420 euro!
Informata rreth publikuesit
P
Prishtinë
049144062
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »