SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Inventar
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Mars '14
ID e produktit :
32236
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet komplet inventari për restorant; karrige, tavolina, separea, sharku, si dhe pajisjet e kuzhinës, si; furra e picave, reshofi me dy tavolina e picave, llavaboja, friteza, skara, mikseri për brumë i 10l, dy frigoriferë te gjitha me material “Inox”.
Informata rreth publikuesit
Nazmi
Prishtinë
Prishtin - Fushe Kosov [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »