SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
iPhone 4S Full Unlock
Çmimi :
€265.00
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '14
ID e produktit :
32247
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ose ndrrohet iphone 4S i bardh 16Gb version i softuerit iOS 7.1 iphone osht i ardhun nga zvicrra dhe osht full unlock punon me te gjitha kartelat iphone vjen me te gjitha paisjet dhe osht ne gjendje te rregullt Fotot jan orgjinale
qmimi 265 euro ose boj ndrrim me naj tjeter telefon .
Informata rreth publikuesit
lili
Lipjan
044 854 951
044 854 951 , Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »