SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Laptop Fujitsu Siemens Amilo l1310g
Çmimi :
€140.00
Kategoria :
Postuar :
16 Mars '14
ID e produktit :
32248
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Fujitsu Siemens Amilo L1310G

Operon Windows 7 Ultimate
Processor Intel Pentium 1.86 GHZ
Ram 2GB
Hdd 80GB
baterin e man 30 min deri n1or nese asht npower saver .
posedon qant dhe adapterin
ngjendje shum te mir, pres bleres serioz

endrit_sopa@live.com
049871905
Informata rreth publikuesit
Endrit
Therandë
049871905
Therandë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »