SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Salloni i Dyerve Te Blinduara ///BENI-X///
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Mars '14
ID e produktit :
32282
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Nese deshironi ta siguroni shtepin apo banesen tuaj ejani dhe na vizitoni ne Sallonin e dyerve te blinduara BENI-X i vetmi ne Peje i cili gjindet afer pompes se gasit BUTAN te stacioni i trenit me madh nga Turkija me modele te vitit 2014 .Bejm dhe servisimin e dyerve si dhe hapjen e tyre ju mirpresim...............Kemi edhe cilindra si dhe doreza te te gjitha dyerve te blinduara................
Informata rreth publikuesit
Salloni i dyerve te Blinduara BENI-X
Pejë
044223503
Peje [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »