SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sistem i alarmit pa kablla (wireless) me 10 thirrje nga telefonia fikse
Çmimi :
€242.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor '17
ID e produktit :
32285
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Me disa fjale te shkurta:

Alarm nga firma gjermane Olympia me 24 muaj garancion
Montim i lehte sepse pa kablla
Therret ne rast alarmi ne 10 numra telefoni fiks ose numra mobil (vala/ipko) dhe telefona nderkombtare.
Posedon susten (pullen) PANIK ne rast emergjence dhe aktivizon alarmin.
Mund te pergjon bisedat ne objekt permes telefonit dhe mund te therret ne telefon pa u aktivizu sirena.
Me susten SOS mund te realizohet komunikimi ne mes personit ne shtepi (p.sh. i semut) dhe pranusit te thirrjes
Aktivizimi dhe deaktivizimi i alarmit nga se largu permes telefonit.
Meny ne 7 gjuhe nderkombtare.

Kodi i artikullit : o5940

Per ata qe deshirojne informacione ne detaje:
Ky sistem I alarmit eshte testuar dhe shperblyer me qertifikat nga organiza gjermane per testime me noten shume i mire “Sehr gut”, me i miri ne kategori. Komplet sistemi eshte pa kablla (wireless) dhe montohet shume lehte. Ideal alarm per shtepi, banes, lokale, zyre, shtepi vikendi (vikendica) dhe per hapsira tjera. Display eshte i madhe dhe i qarte. Posedon 2 sensor te levizjes pa kablla, 2 senzor dere ose dritare pa kablla, 1 siren me drite pa kablla. Poashtu ne rast nevoje mund te integrohet edhe sensor te tjere te levizjes (gjithsejt deri ne 32 cop). Opsional jane sensor uji ne rast vershimi, sensor tymi/zjarri, senzor i thymjes se xhamit, teledirigjus si dhe sirena shtes. Posedon teledirigjus me panik funksion.Ky alarm ka te montuar thirsin telefonik qe lidhet ne telefon fiks dhe mund te programohen 10 numra telefoni fiks ose numra mobil (vala/ipko) dhe telefona nderkombtare qe ne rast se aktivizohet alarmi I therret keta numra te programuar dhe nese ndonjeni eshte I nxan, athere e therret numrin tjeter si dhe teksti i iqizuar (deri ne 4 minuta) ju lajmron qe eshte aktivizu alarmi.

Lexo artikullin te plote ne uebfaqen tone :
www.blej24.com/index.php?route=product/product&product_id=3445 
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »