SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Rrjeta per peshkim
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Gusht '15
ID e produktit :
32319
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten rrjeta per peshkim te kualitetit te larte.Porosit bahen per rrjeta mbi 15m gjatesi e tutje.rrjetat jan te te gjitha profileve apo madhesive.Ju vetem dihet te percaktoheni paraprakisht dhe te dini se qka kerkoni.
Informata rreth publikuesit
Hunter
Prishtinë
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »