SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pajisje për filtrimin e ujit me RO nga "Nobel Corporation"
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Mars '14
ID e produktit :
32340
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jeta jonë në planetin Tokë, ashtu si e njohim ne, pa ujë të pijshëm është krejtësisht e pamundur. “Gjatë jetës sonë, ne, pijmë më shumë se 200 kilogramë gurë”!

Me shfrytëzimin e pajisjeve për filtrimin e ujit të kompanisë Amerikane “NOBEL Corporation”, të cilat punojnë në principin e osmozës kthyese (reversible osmosis - RO), mund të sigurojmë ujin e kualitetit të lartë për pije dhe përgatitjen e ushqimit, ujë i cili i plotëson edhe specifikimet dhe kërkesat më të avansuara.

Pajisjet për filtrimin e ujit “NOBEL” instalohen në gypat ekzistues të rrjetit të ujësjellësit dhe, ujin e njëjtë që vjen nga ujësjellësi e pastrojnë, përkatësisht e filtrojnë atë duke e sjellur në normat e preferuara për konsum të rregullt të njerëzve.

Për më shumë informata dhe për porosinë e pajisjeve mund të na kontakoni si vijon:

www.sherbime-online.com 

sherbimeonline@gmail.com

045-341-042
Informata rreth publikuesit
Sherbimet
Prishtinë
+37745341042
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »