SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kurs për ArchiCAD
Kategoria :
Postuar :
Dje 08:35
ID e produktit :
3236
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kurse inenzive dhe të rregullta për ArchiCAD

-eksperiencë17 vjeqare
-28 libra të botuara dhe ribotuara
-mësimdhënsit profesional
-kurset eksluzivisht praktikë


Kontaktet:

Tel: 044/213-937
E-mail:shkollainformatika@gmail.com
www.shkollainformatika.com 
Informata rreth publikuesit
Shkolla Informatika
Prishtinë
044 213937
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »