SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kurs për Word 2016
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:35
ID e produktit :
3239
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-përvojë 17 vjeqare
-29 libra të botuara dhe ribotuara
-mësimdhënsit profesional
-kursi eksluzivisht praktikë
-rezervimi i obliguar
-literaturë adekuata
-certifikatë e njohur

Tel: 044/213-937
prof. Ekrem Dragusha
e-mail: shkollainformatika@gmail.com
www.shkollainformatika.com 
Informata rreth publikuesit
Shkolla Informatika
Prishtinë
044 213937
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »