SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kurse per Excel ( deri në 50% zbritje gjatë muajit korrik)
Kategoria :
Postuar :
Dje 08:41
ID e produktit :
3241
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-17 vite eksperiencë me kurse
-28 libra të botuara dhe ribotuara
-mësimdhënsit profesional
-kursi eksluzivisht praktikë
-punohet edhe gjate veres

prof Ekrem Dragusha
Mob:044/213-937
e-mail: shkollainformatika@gmail.com
www.shkollainformatika.com 
Informata rreth publikuesit
Shkolla Informatika
Prishtinë
044 213937
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »