SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Libra per Teknologjine Informative
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:07
ID e produktit :
3243
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
1. MS Windows Millennium & Word 2000
2. MS Excel 2000
3. MS Windows Millennium dhe Word 2000
4. MS Excel 2000
5. MS Access 2002
6. MS Word XP
7. MS Windows XP
8. MS Access XP
9. MS Excel 2003
10. MS PowerPoint 2003 me CD
11. Internet Explorer
12. MS PowerPoint 2003 & CD
13. MS Windows XP
14. MS Word 2003
15. MS Excel 2003 & CD
16. MS Access 2003 & CD
17. CorelDRAW 12
18. Rrjetat kompjuterike
19. MS Word 2007
20. MS Excel 2007
21. MS Access 2007
22. CorelDRAW X5
23. Microsoft Windows 7
24. AutoCAD 2011
25. Excel 2010
26. Access 2013
27 Windows 10
28 Word 2016
Informata rreth publikuesit
Shkolla Informatika
Prishtinë
044 213937
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »