SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Galaxy S3+Ndrrim
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Mars '14
ID e produktit :
32450
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Nderroj galaxy s3 me iphon 4s ose 4 telefoni ka ndegjuset adapterin dhe tegjitha pajisjet vetem adapteri qe mu ka prish po mka ardh prej amerikes telefoni esht shum pak i perdort grittha ne gjam nuk ka kontak ne email ukosova@yahoo.com
Informata rreth publikuesit
Unik
Los Angeles, California
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »