SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Klinika e Specializuar per drejtimin e dhembeve
Kategoria :
Postuar :
23 Dhjetor '15
ID e produktit :
32454
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Klinika Specialistike Dentare Dani, posedojm te gjitha aparatet me moderne per drejtimin e dhembeve, tani mund te drejtohen dhe me nje aparat te tejdukshem.
mund te na kontaktoni: www.facebook.com/klinikaspecialistikedentaredani 
ortodani@hotmail.com, 0290 321 285
Informata rreth publikuesit
Besian
Tirana, Albania
Ferizaj-afer postes kryesore [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »