SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Matrapik Skil SDS Plus 1100W 800RPM
Çmimi :
€236.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32480
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Matrapik SDS Plus 1100W 800RPM, godites dhe shpues, max metal 13mm, beton 30mm, dru 45mm

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/14003 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »