SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kepuce per Femra
Çmimi :
€54.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32575
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kepuce me taka per Femra. Mall italian teper cilesor . Kane take teper te rehatshme dhe jane shume te pershtatshme per kete stine te ngrohte qe po afron. Ngjyra nudo te krijon lehtesira te medha ne kombinim.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13825 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »