SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pistë vrapimi për kushte shtëpie TD 851 A
Çmimi :
€993.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32606
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pistë për përdorim të shtëpiak, është e palosshme dhe ka një amortizim perfekt. Pista mat kohën e vrapimit, distancën e vrapimit, kaloritë e humbura gjatë vrapimit si dhe pulsin. Pista ka një motorë 2.5 kuaj fuqi, shpejtësi maksimale deri në 16 km/orë dhe pesha e përdoruesit duhet të jetë deri 125 kg. Pista ka të integruar freskues, radio si dhe lidhje me iPhone ose iPad Furnitori jepë 1 Vit garanci edhe pas 1 viti ju ofronë shërbimë.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13732 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »