SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kepuce te sheshta per Femra
Çmimi :
€21.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32609
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kepuce te sheshta (sheshka) per femra. Mall italian i prodhuar me lende te pare teper cilesore. Moderne dhe super te rehatshme. Te pershtatshme per stinen e ngrohte qe po afron.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13728 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »