SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Step i madh AL-615E
Çmimi :
€471.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32611
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Step mekanike, mat kohën e pedalimit, distancën e përshkruar, kaloritë e humbura si dhe pulsin. Pesha maksimale e përdoruesit nuk duhet ti kalojë 125 kg. Furnitori jepë 1 Vit garanci edhe pas 1 viti ju ofronë shërbimë.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13726 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »